EVAKUATORIUS, TRALIUKAS, TRALAS

Automobilių transportavimas, pervežimas, buksyravimas, gabenimas sugędus, po autoįvykio, ar nuvažiavus nuo kelio. Vairuotojams, negalintiems sėsti už vairo nuvairuojame automobilius į namus. Motociklų, mikroautobusų, sunkvežimių, žemės ūkio technikos transportavimas, pervežimas, ar kitų krovinių gabenimas (iki 16T).

KURAS

Kuro, tepalo pristatymas į jūsų nurodytą vietą. Kuro išsiurbimas įsipylus netinkamo kuro.

RATŲ REMONTAS, KEITIMAS

Ratų remontas ir pakeitimas kelyje. Neatsukate rato, neturite automobilio pakelėjo, neturite atsarginio rato? Pakeičiame pradurtą ratą, nugabename jūsų automobilį iki artimiausio serviso.

MECHANIKO PASLAUGOS

Nesudėtingas automobilių ir sunkvežimių remontas kelyje:  saugiklių, lempučių, akumuliatoriaus, valytuvų keitimas, esant galimybei žvakių, generatoriaus dirželių keitimas, oro sistemos remontas. Esant didesniam gedimui, nugabensime jūsų automobilį iki artimiausio serviso.

AUTOMOBILIO, SUNKVEŽIMIO UŽVEDIMAS

Greitas transporto priemonių (±12V, ±24V) užvedimas laidų ar “busterio” pagalba. Užvedimas, tempiant, troso pagalba. Esant pageidavimui, akumuliatoriaus pakeitimas į naują.

APGYVENDINIMO PASLAUGOS

Sugedus automobiliui ar patekus į autoįvykį, nuvešime jus iki jūsų gyvenamos vietos ar artimiausio viešbučio.

NUOMOS PASLAUGOS

Sugedus automobiliui ar patekus į autoįvykį, galime padėti išsinomuoti ar pristatyti nomuotą transporto priemonę į įvykio vietą.

Paslaugos Kontaktai Partneriai Galerija
TECHNINĖ PAGALBA KELYJE Sunkvežimiams, automobiliams, motociklams ir … Pagrindinis